Bağdat Caddesi Bağdat Palas Apt. No :302 /1. D: 15 Kadıköy

HIFU (Focus Ultrasound) V-LIFT

section-c1587ec

Yüz gençleştirme için pek çok yöntem vardır. Son yıllara kadar etkili sonuçlar için genellikle cerrahi yöntemler uygulanmaktaydı. Ancak iyileşme süresi, zaman sorunu, ameliyat korkusu, ameliyat sonrası oluşabilecek sorunlar nedeni ile bazı kimseler, halk arasındaki deyimle ‘’bıçak altına yatmayı’’ sıcak karşılamıyor.Fakat zaman içinde daha genç daha sıkı cilt yapısı için ameliyatsız çareler arıyor.Zamanla birlikte tüm vücudumuzdaki cilt yapısında özellikle yüz ve boyun bölgesinde sarkmalar ve gevşemeler oluşur.Bunun sıklıkla nedeni kollajen ve elastin liflerinin eskisi gibi gergin durmamasıdır.Tamda bu noktada bu hücrelerimizi aktifleşmesini daha iyi çalışmasını sağlayan odaklanmış ultrasound enerjisi kullanan V-LİFT cihazı ameliyat olmadan gençleşme isteği duyan kişiler için çok etkili bir yöntem olarak isteneni bize veriyor.

Peki ameliyatsız gençleşmek hem de anında harika sonuçlar almak mümkün değil mi? Artık mümkün.

https://www.ozguresencetiner.com.tr/wp-content/uploads/2019/01/vlift-22-476x580.jpg
section-50a9d83

High Intensity Focused Ultrasound ( HIFU)

Ameliyatsız gençleşme olanağı sağlayan son teknoloji cihazlardan biri de V-lift. (Yüksek yoğunlukta odaklanmış ultrason)
HIFU ile yüz ve boyun bölgelerindeki sarkmaların giderilmesi, cildin daha gergin bir görünüme kavuşması sağlanır.

HIFU Nasıl Etki Eder?

Kırışıklı ve sarkma problemlerinde çarpıcı sonuçlar yaratan HIFU uygulamasında; yüksek enerjili ses dalgaları odaklanmış şekilde cilt altındaki hedef bölgelere gönderilir. Yüksek enerjili ses dalgaları bu bölgelerde cilt altında uyarılara neden olur. Vücut bu etkiye tepki olarak onarım işlemini başlatır. Cildin elastik ve sıkı olmasını sağlayan kollajen proteini’ nin aktivitesini uyararak daha sıkı daha gergin bir cilt cilt altı yapısı hedeflenir. V-lift cihazı ile yaptığımız atışlar sayesinde cilt altında yoğun bir uyarı bütünlüğü sağlanır.Atışlarımızın derinliği cildin farklı katmanlarına ulaşır.1/1.5 mm derinlikten başlayıp 4/4.5 mm derinliğe kadar çok fazla sayıda atış olanağımız vardır.Her cilt katmanını ayrı ayrı uyarıp ses dalgalarından bir kafes yaratıp bu enerjinin kontrollü ısıya dönüşmesi sonucu hücrelerimiz bir üç altı ay boyunca sıkılaşma amaçlı çalışmasını sürdürürler. Lifting etkisi çok bariz olup kişilerin yüzündeki toparlanma, yukarı kalkma efekti son derece yüz güldürücüdür.

V-LİFT (HIFU) Kimlere Uygulanır?

Ciltlerindeki elastikiyetin yaşla birlikte kaybolmaya başladığı kişiler veya genetik yatkınlıktan dolayı sarkma problemini daha erken yaşta yaşayan kişiler için uygundur.İşlem son derece doğal olduğu ve doğru ellerde anatomi bilgisi dahilinde yapıldığı sürece herhangi bir yan etki komplikasyon barındırmaz.Bu sebeple muayene sonucunda uygun gördüğümüz herkese gönül rahatlığı ile yapılır.

V-LIFT Nasıl Uygulanır?

Uygulama yaklaşık 45-60 dakika sürmektedir.Gıdı dahil yüzde sıkılaşmasını istediğimiz her bölgeye uygulanır.Başlıklar iğnesiz olduğundan anestezi kremi sürülmeden uygulanabilir.Uygulama sonrası ciltte hafif bir kızarıklık görülebilir.Bu kızarıklık yaklaşık bir saatte kaybolur.Kişi günlük hayatına hemen dönebilir.İşlem sonrası dışarıdan fark edilen herhangi bir iz bırakmaz.
Uygulama sonrasında etki hemen başlar.Ancak asıl sonuç 2-3 ay sonra gözle görülür bir hal alır.
V-LİFT İÇİN TEK SEANS YETERLİDİR. Bu uygulama diğer yöntemlerle çok rahat kombine edilir.
Kliniğimize başvuran ve yüzünde sarkmadan şikayetçi olan orta yüz,alt yüz, gıdı bölgesindeki gevşeme problemi olan hastalar için tek seans önerdiğimiz sarkmanın çok ileri olduğu hastalarımızda bir üç ay sonra ikinci seansı ekleyebildiğimiz bir yöntemdir.Diğer cihazlarımızla ulaşamadığımız cilt altı katmanlarına ulaştığı için son derece başarılı bir yöntemdir.

Fiyat bilgisi almak için bize bir mesaj gönderin!
FİYAT AL
section-9c6c110
Logo
Goethe’nin dediği gibi ‘‘Güzellik, her yerde hoş karşılanan bir misafirdir.’’ Kliniğimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sizi bir kahvemizi içmeye bekleriz

Bizden Haberdar Olun