Bağdat Caddesi Bağdat Palas Apt. No :302 /1. D: 15 Kadıköy

Scarlet – Altın İğne

section-c1587ec

Scarlet - Altın İğne

SCARLET uygulaması benim altı yıldır çok severek uyguladığım ve hemen herkeste çok güzel sonuçlar aldığım bir tedavi şeklidir.Senelerdir estetik alanındaki yenilikleri gelişmeleri keyifle ve sıkı bir şekilde takip ediyor ve kliniğimdeki ekipmanlarımı sürekli yeniliyor yenileri ekliyorum.Fakat scarletten vazgeçemiyorum.Nedenide bu cihazla yapmış olduğum uygulamada hem cilt yüzeyindeki sıkıntıları giderirken aynı zamanda cilt altı kollajeni uyararak yüzde total bir rejenerasyon yapmasıdır.

https://www.ozguresencetiner.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/scarlet-altin-igne-570x380.jpg
section-50a9d83

SCARLET uyguladığımız hastanın cildinde gözenekler sıkılaşmaya başlar,leke ton eşitsizliği iğneli bir yöntem olduğu için azalarak tedavi olur.Var olan yüzeyel kılcal damarlar oldukça azalır.Göz altı göz kapağı dahil uygulanabildiği için göz çevresindeki tüm problemler(kırışıklık,koyu halkalı görüntü,gevşeme, göz kapağı fazlalığı)gibi tüm sıkıntıları çözmeye çalışır. Bazen after fotoğraflarımıza baktığımızda gelişmeye inanamayız ve dönüp başka bir tedavi mi ekledik diye sorgularız.Yine Scarlet'i tüm boyun bölgesine rahatlıkla uyguladığımız için boyun gençleşmede bu tedaviye eşlik eden çok kıymetli bir kazanımdır.Bir uygulama düşünün bir taşla bu kadar kuş vursun.Bu sebepledir ki tedavilerimde Scarlet'ten asla vazgeçemem ve seneler geçse de hala Scarlet demeye büyük bir aşkla devam ederim.

SCARLET uygulamasının hiçbir yan etkisinin bulunmaması son derece güvenilir bir enerjiye sahip olması benim en sevdiğim ve en rahat ettiğim özelliklerinden birisidir.Estetik ve anti-aging amaçla yaptığım uygulamalarda hastama hiçbir zarar vermeme ilkemi böyle desteklediği için Scarlet'e olan sevgim daha da büyüktür.

SCARLET işlemi bitiminde kişinin cildinde binlerce mikrokanal açarım. Sonuç itibariyle bu kadar mikrokanal kolay kolay hiçbir işlemde açılamaz ve yine çok şaşırtıcıdır ki hiçbir kanama morluk ve şişlik meydana gelmez.Hiç iz bırakmaz.İşte bu sadece Scarlet cihazını diğerlerinden üstün kılan özelliklerinden bir diğeridir.Bu kanallar PRP ile buluşsun çok isterim. Yani kendi kanınızdan ayrıştırdığımız mucizevi plateletlerinizle ki yapılanma tamir süreci dahada optimum düzeye erişsin.

SCARLET işlemi bittiğinde yüzünüzde hafif bir kızarıklıkla buradan ayrılırsınız ve bu ertesi güne kalmaz.

Böylesine bir kalkınma yapan bir işlem için sizce de hafif bir kızarıklık muhteşem değil mi?

Sosyal hayatınızda kimse sizin bu gençlik sırrınızı söylemeseniz anlamayacaktır.

Yaşlanma ile cilt altındaki ağ tabaka işlevini kaybeder, kırışıklık ve sarkmalar oluşur. Yaşlanmanın bu etkilerini geri alabilmek için cilt altındaki bu yapıların yenilenmesi gerekir.

Scarlet; mikro iğneler aracılığı ile radyofrekans denilen ısı enerjisini cilt altına vererek, cildin kendisini yenilemesini sağlayan özel tasarımlı bir cihazdır.

Scarlet; mikro iğneler aracılığı ile radyofrekans denilen ısı enerjisini cilt altına vererek, cildin kendisini yenilemesini sağlayan özel tasarımlı bir cihazdır.

Scarlet - Altın İğne Nasıl Etki eder?

Radyofrekans tıpta uzun yıllardır farklı alanlarda güvenle kullanılan bir ısı enerjisidir. Scarlet cihazının üzerinde 25 tane mikro iğne bulunur, radyofrenkans enerjisi bu mikro iğneler aracılığı ile cilt altına verilir.

Fraksiyonel mikro iğneler cildin altına inerken cilt yüzeyini uyarıp kolajeni harekete geçirerek doğal iyileşme sürecini başlatır. Buna bağlı olarak cildin üst tabakasındaki hücre gelişim faktörleri harekete geçer. Bu da ciltteki ton farklılıkları, lekeler ve ince kırışıklıkların tedavisini mümkün kılar.

Scarlet uygulamasının en önemli özelliği tek bir seansta bile ciltte total bakım yaparak mükemmel sonuçlar vermesidir.

Scarlet - Altın İğne Kimlere Uygulanır?

Cilt kırışıklıkları, leke, ton farklılıkları sorunları yaşayan kişiler, mat ve cansız görünümde cilde sahip olanlar Scarlet için uygun birer adaydır.

Scarlet - Altın İğne Nasıl Uygulanır?

Hastanın işlem sırasında herhangi bir rahatsızlık hissetmemesi için Scarlet uygulaması öncesinde anestezik krem kullanılır. 20-30 dakika süren bu ön hazırlıktan sonra esas işleme geçilir.

1 seansta tüm yüze yapılan Scarlet uygulaması yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Kaş kenarında açılma, yanak bölgesinin yukarı doğru kalkması ve boyun çizgilerinde açılma etkisi anında gözlenmektedir.

Scarlet uygulamasından sonra hafif kızarıklık gözlenmesi doğaldır. Ancak hastanın günlük hayatına dönmesini kısıtlayan hiçbir durum ile karşılaşılmaz.

Scarlet - Altın İğne etki göstermeye ne zaman başlar, etkisi ne kadar sürer?

Rutin Cilt Bakımlarından Farkı Nedir?

Scarlet uygulamasından hemen sonra etkiler gözlenmeye başlar. 6 ay boyunca her geçen gün cildinizdeki olumlu değişim artan ivme ile devam eder.

• 2-2,5 yıl etkisini devam ettirir. Sonrasında senede bir defa yapılan uygulama ile etki süresinin devamlılığı sağlanır.
•Scarlet uygulamasının en önemli özelliklerinden biri de; cildin hiçbir zaman Scarlet uygulaması yapılmadan önceki sorunlu haline dönmemesidir.
Scarlet - Altın İğne Kaç Seans Uygulanmalıdır?

• Seans sayısı kişiden kişiye göre farklılık göstermektedir. Çünkü herkesin cilt yapısı ve cilt sorunu farklıdır. Ancak genellikle 1’er ay ara ile yapılan 3 seans en etkili sonuçlar için yeterli olabilmektedir.

Scarlet - Altın İğne Uygulamasının Altın Kuralları

Dr. Özgür Esen Çetiner’in kliniğinde yapılan Scarlet Altın İğne uygulamasında;

• Hastaların uygulama sırasında rahatsızlık çekmemesi için, işlem öncesinde mutlaka antestezik krem kullanır.

• Her seansta minimum 1000-1500 atış yapılır. Bu sayede yüzün tüm bölgelerinde maksimum etki sağlanır.

• Scarlet Altın İğne uygulaması mutlaka PRP ve anti-aging maske uygulaması ile birlikte yapılır. PRP (platelet rich plasma) doku iyileştirme ve yenilemesinde etkinliği kanıtlanmış tedavilerden biridir. Scarlet ile birlikte uygulanan PRP ile etkinlik iki katına çıkar. Son olarak uygulanan anti-aging maske ile cilt sakinleştirilir ve uygulama sırasında oluşan ufak kızarıklıklar tamamen kaybolur.

Fiyat bilgisi almak için bize bir mesaj gönderin!
FİYAT AL
section-9c6c110
Logo
Goethe’nin dediği gibi ‘‘Güzellik, her yerde hoş karşılanan bir misafirdir.’’ Kliniğimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sizi bir kahvemizi içmeye bekleriz

Bizden Haberdar Olun