Bağdat Caddesi Bağdat Palas Apt. No :302 /1. D: 15 Kadıköy

Ozon Terapi ile Saç Dökülmesi Tedavisi

section-c1587ec

Bir hücrenin en önemli yakıtı oksijendir. Oksijenlenen doku optimum düzeyde çalışmaya başlar.

Peki saçlı deri tedavisinde ozon terapisi bize ne sağlar?

Bütün saç tedavilerimizde öncelikli yaptığımız ozon tedavisi ( tıpkı ekilmeden önce havalandırılan toprak gibi düşünün) kılcal damarlarda kan akımı ve sonuçta oksijenlenmede artma gibi faydalı etkileri sayesinde diğer tedavilerden daha iyi yanıt alabilmemizi sağlıyor. Dünyanın en iyi ilacını da enjekte etsek yeterince oksijenlenmeyen bir dokuya kısıtlı olarak faydalı olabilirsiniz. Bu şekilde yürüttüğümüz protokol sayesinde çok fazla başarılı sonuçlar aldık. Bu tedavi herhangi bir yan etkisi olmayan doğal bir yöntemdir. Sonrasında yapılan mezoterapi, prp, kök hücre ve hatta saç ekimi sonuçları çok daha iyi olmaktadır.

https://www.ozguresencetiner.com.tr/wp-content/uploads/2019/01/sac-ozon-terapi-33-476x580.jpg
section-50a9d83

Kafa derisindeki saçsız veya saçların azaldığı bölgelere yapılan ozon uygulamaları ile kılcal damarlarda kan akımı ve sonuçta oksijenlenmede artma olur. Bunun sonunda zayıf ve güçsüz kalan saç üreten folliküler uyarılır. Dereceli olarak tamiri başlayan folliküllerden saç üretimi yavaşça başlar.
En zor tedavi edilen androjen bağımlı alopesili kişiler de ozon tedavisi ilgili yapılan çalışmalarda, Seanslar halinde uygulanan ozon tedavisi ile, 5. seanstan itibaren saç dökülmesinin durduğu, sonraki seanslarda artan tarzda yeni folliküller gözlenmiş.Yeniden çıkan saçlar daha sık ve güçlü, daha koyu renkli ve çekmeye karşı dirençli olduğu izlenmiştir.
Bu tedavi herhangi bir yan etkisi olmayan, uygulanan kişilerde herhangi bir hormonal dengesizlik oluşturmayan doğal bir yöntemdir.

Ayrıca Ozon tedavisi ile saç dökülmesine (saçkıran) sebep olan bakteri ve mantar gibi enfeksiyonlar ortadan kalkar, Saç bakımı ve boya gibi kimyasal maddeler ile yıpranmış saçların tamiri ile dökülme azalır veya tamamen yok olur.

Fiyat bilgisi almak için bize bir mesaj gönderin!
FİYAT AL
section-9c6c110
Logo
Goethe’nin dediği gibi ‘‘Güzellik, her yerde hoş karşılanan bir misafirdir.’’ Kliniğimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sizi bir kahvemizi içmeye bekleriz

Bizden Haberdar Olun