Bağdat Caddesi Bağdat Palas Apt. No :302 /1. D: 15 Kadıköy

Emerge Laser ile Göz Çevrenizdeki Kırışıklıklara Elveda!

emerge laser
Göz çevresinde yaşanan birçok problemin çözümü olabilen Emerge Laser diğer laser sistemlerinden farklı olarak ablatif olmayan bir teknoloji kullandığı için dünyada göz çevresine uygulanabilen FDA onaylı tek laserdir. Emerge Laser fraksiyonel laser teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir.
Birçoğumuzun şikayet ettiği konuların başında hiç şüphesiz göz çevresi ile ilgili sorunlar geliyor.Özellikle gözaltı bölgesinde şişlikler,morluklar,torbalanma,elastikiyet kaybı,ince kırışıklıklar 30 lu yaşlardan itibaren yavaş yavaş kendini göstermeye başlar ve yıllar içinde artar.
Bu sorunların hepsi ile savaşan EMERGE LASER göz çevresi için özel üretilmiş ve son yıllarda Amerika da sıklıkla adından söz ettiriyor.1410 nanometre bandındaki bu laser cilt yüzeyini çok tahrip etmeden termal laser enerjisini cilt altına iletir.Böylelikle diğer fraksiyonel laserlerin aksine iyileşme süresi çok daha kısadır. Diğer laserler sonrası cilt yüzeyindeki hasara bağlı kızarıklık,ödem,izler günler hatta bazen haftalar içinde iyileşirken Emerge Laser ile yapılan uygulamalarda bir veya iki gün içinde kaybolur. Aynı kuvvette laser enerjiye sahip olup iyileşme süresinin bu kadar kısa olması büyük avantaj sağlar.
Kuşkusuz Emerge Laser bir fraksiyonel laser olması itibari ile sadece göz çevresinde değil yüz bölgesinde de oldukça etkili bir tedavi şeklidir.
Emerge laser ile;
* Ciltte sıkılaşma , kollajen dokuda artış ,deri altında yenilenme ,cilt renginde açılma
* İnce kırışıklıklarda açılma gibi birçok sonuç alırız.
* Yüz ,boyun , dekolte ,ve el üstünde gençleştirme tedavilerimizde çok severek tercih ettiğim bir teknolojik enstrüman oldu Emerge Laser.
* Vücutta oluşan çatlakları silmede de iyi bir alternatifdir. Uzun bir süredir kliniğimde çatlak tedavilerinde bazen tek başına bazen çatlak mezoterapisi ile kombine uygulamaktayım.
* Dudak üstünde border çizgileri dediğimiz dudağımızı öne uzattığımızda derinleşen çizgilerin tedavisinde de Emerge Laser tedavi seçeneklerinden biridir.
* Göz çevresinde daha sıklıkla uyguladığım emerge laseri 7/10 gün ara ile 4 veya 6 seans uygularız.
Uygulama esnasında küçük batmalar şeklinde hafif bir acı hissedilir. Lokal anestezik kremle bekledikten sonra acı hissedilmez. İlk gün hafif bir kızarıklık olur. Genellikle ertesi gün kızarıklık geçer, çok hassas ciltlerde iki gün sürer.
Uygulama sonrası cildinizi nemlendirmek ve güneş koruyucu kullanmak gerekir. Yaz aylarında uygulama yapmayı tercih etmeyiz.
Göz çevresindeki genetik veya yaşlanmaya bağlı sorunlarda çok sık başvurduğum yöntemlerden biridir Emerge Laser. Diğer tedavi seçeneklerimiz göz çevresi global eye protokolü dediğimiz peeling ve mezoterapiden oluşan bir kombinasyon ve gözaltı ışık dolgusudur.
Logo
Goethe’nin dediği gibi ‘‘Güzellik, her yerde hoş karşılanan bir misafirdir.’’ Kliniğimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sizi bir kahvemizi içmeye bekleriz

Bizden Haberdar Olun