Bağdat Caddesi Bağdat Palas Apt. No :302 /1. D: 15 Kadıköy

Bişektoliz (Ameliyatsız Yanak İnceltme)

section-c1587ec

Bişektoliz / Ameliyatsız Yanak İnceltme (Hollywood Yanağı)

Dolgun ve yuvarlak hatlı yanaklara sahipseniz ve bundan hoşnut değilseniz size ameliyatsız ağrısız bir çözümümüz var.

Genetik yapınız dolayısıyla yuvarlak hatlı yanaklara sahip olabilirsiniz ve çok zayıf olsanız dahi bu durum değişmeyebilir. Ergenlik öncesi dönemlerde sevimli görünürken , olgunluk döneminde belirgin hatlar daha çekici algılanıyor. Ve tabi bu tarz talepler de bizi yeniliklere yöneltiyor. Peki belirgin hatlardan anladığımız nedir? Nasıl olur belirgin hatlı bir yüz ? Keskin bir çene ve elmacık hattı, daha ince bir alt yüz .

Dudak kenarından şakaklara doğru devam eden bölgede bir yağ yastıkçığı vardır ve ismi bişektomidir. Alt yüzün inceliği de bu bölgeye bağlıdır.

https://www.ozguresencetiner.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/bisektoliz-99-476x580.jpg
section-50a9d83

Bişektoliz (ameliyatsız yanak inceltme) , bu bölgeyi inceltip, yüzü kibarlaştırmak adına yaptığımız işlemin adıdır. Ağız içinden kişiye özel açılan bir probla , radyofrekans sistemi kullanılarak , 4/6 seans uygulanır. Herhangi bir yan etkisi yoktur .Ve en güzel yanı da acısızdır. Seanslar 10 gün aralıklarla 45 dakika kadar bir sürede yapılmaktadır. Aynı gün sosyal hayatınıza dönebileceğiniz pratik ve etkili bir işlemdir.

Fiyat bilgisi almak için bize bir mesaj gönderin!
FİYAT AL
section-9c6c110
Logo
Goethe’nin dediği gibi ‘‘Güzellik, her yerde hoş karşılanan bir misafirdir.’’ Kliniğimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sizi bir kahvemizi içmeye bekleriz

Bizden Haberdar Olun