Bağdat Caddesi Bağdat Palas Apt. No :302 /1. D: 15 Kadıköy

Ameliyatsız Yağ Aldırma – Liposonix

section-c1587ec

Ameliyatsız ve müdahale gerektirmeyen kalıcı yağ yakma tedavisi olan Liposonix ile sadece bir saatte, bir seansta, bir beden incelmek artık hayal değil.
Ameliyatsız ve müdahale gerektirmeyen yağ yakma tedavisini sunan Liposonix ile yağlarınızdan bir seansta tamamen ve kalıcı bir şekilde kurtulmanızı sağlıyor.

10 yıllık araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucunda ortaya çıkan Liposonix, yoğun diyet ve egzersiz programlarına bile direnç gösteren bölgesel yağlardan kurtulmak için yeni bir dönemin kapısını açıyor. Avrupa, Japonya ve Kanada da uygulanan Liposonix, 2012 Ocak ayından itibaren ise Amerika’da FDA onayı ile kullanılmaya başlandı.

Liposonix tedavisinde bölgesel ve hedef odaklı olarak yoğun ultrason enerjisi kullanarak yağları kalıcı olarak yok ediyor. Tedavi sonrası pansuman, özel bakım gerekmeden günlük yaşantıya devam edilebiliyor.

https://www.ozguresencetiner.com.tr/wp-content/uploads/2019/01/liposonix-22-476x580.png
section-50a9d83
Fiyat bilgisi almak için bize bir mesaj gönderin!
FİYAT AL
section-9c6c110
Logo
Goethe’nin dediği gibi ‘‘Güzellik, her yerde hoş karşılanan bir misafirdir.’’ Kliniğimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sizi bir kahvemizi içmeye bekleriz

Bizden Haberdar Olun