Bağdat Caddesi Bağdat Palas Apt. No :302 /1. D: 15 Kadıköy

Ageless Kokteyl

section-c1587ec

Ageless Kokteyl - Mezoterapi

Mezoterapi uygulaması genel bir yöntem ismi olup medikal estetik uygulamalarının nerdeyse başlangıcını oluşturur.Fakat hızlı gelişen tıbbi yenilikler sürecinde sanırım en çok yenilenen şeylerden biride mezoterapi içerikleridir.Başlarda yüz gençleştirmede sadece vitaminlerden bahsediyorduk.Daha sonraları cildin yaşlanma sürece dikkatle incelendiğinde birçok ihtiyacı olduğu görülmüştür.

https://www.ozguresencetiner.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/ageless-99-476x580.jpg
section-50a9d83

Cildimiz neden yaşlanır sorusunun cevabını bilim adamları ararken yaşlanmayı yavaşlatan birçok yeni etken madde de ortaya çıkmıştır. Cildimiz yaşlanırken serbest radikal hasarından bahsederiz.Bunlar başta genetik kodlarımız olmak üzere güneş,nasıl beslendiğimiz,sigara alkol tüketimi,cildin nem oranı,kullandığımız makyaj malzemeleri, kullandığımız kremler,içtiğimiz su miktarı, stres, spor gibi daha birçok serbest radikal sayabiliriz. Öyleyse bu serbest radikallerle savaşacak antioksidanlar bu kokteyllere eklenirse cildimiz için ileriye dönük önemli bir yatırım yapmış oluruz.

Cildin sıkılığını sağlayan kollajen elastin ve hyaluronik asit gibi üç önemli temel madde daha ortaya çıkmıştır ki bunlar bizim anti-aging protokollerimizde olmazsa olmazlarımız olmuştur.yaptığım her tedavide bu maddelerin önemini vurgularım. AGELESS da bu temelleri kalkındıran, besleyen yapılandıran bir karışımdır.

AGELESS Kokteyl uygulamalarımız sonucunda gördük ki kişilerin cildinde gözle görülür bir değişiklik olmaktadır.uyguladığımız diğer mezoterapi karışımlarından çok daha iyi sonuçlar vermesi üzerine bu kokteyl içeriği bizi son derece mutlu etmektedir.
Uygulama son derece basittir. Diğer mezoterapilerde olduğu gibi hazırladığımız karışımı cilt içine çok minik iğnelerle küçük küçük enjekte ederiz. Uygulama öncesi yüze veya uygulayacağımız alana anestezik krem sürüp bekliyoruz. uygulama bittikten sonra yüzde küçük noktasal kızarıklıklar olmaktadır.Çoğu hastada bir iki saat içinde ya da ertesi güne kaybolur.

AGELESS Kokteyl tüm yüz, dekolte, boyun ve el üstünde uygulanabilir.

Zengin ve doğru hesaplanmış içeriği ile cildi neme doyurur,ciltteki ince çizgileri giderir.İçerdiği antioksidanlar sayesinde cilt cilt altını onarır yapılandırır,sıkılaşma lifting sağlar.
Zaman içerisinde eksilen ve yüzeysel kremlerle yerine koyamadığımız maddeleri yerine koyup destek olmaya çalışır.
AGELESS Kokteyl uygulaması cildin durumuna göre değişmekle birlikte 3/6 seans öneririm.uygulama aralıkları 10/15 gün ara ile olduğu gibi bir ay ara ile de yapılabilir.Seanslar bitiminde yüzdeki sağlıklı cilt yapısı fark edilir düzeyde ve memnuniyet vericidir.

Kişilerin genç kalma isteklerini sağlıkla parlayan sıkı cilt isteklerini tatmin etmesi doğal olması itibari ile belli bir yaştan sonra her sene yada iki sene de bir mutlaka anti-aging programlarına keyifle eklediğim bir protokoldür.
Web sitemdeki blog kısmına daha detaylı olarak Ageless Kokteyli'ne eklediğim maddeler ve nedenlerinden bahsettiğim bir yazı koymayı düşünüyorum. Dilerseniz daha detaylı okuyabilirsiniz.

Fiyat bilgisi almak için bize bir mesaj gönderin!
FİYAT AL
section-9c6c110
Logo
Goethe’nin dediği gibi ‘‘Güzellik, her yerde hoş karşılanan bir misafirdir.’’ Kliniğimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sizi bir kahvemizi içmeye bekleriz

Bizden Haberdar Olun